АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Про пробне ЗНО-2019
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА САЙТІ ЛЬВІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ ЗМОЖУТЬ ОСОБИ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ЙОГО ПРОЙТИ НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛИНСЬКОЇ, ЛЬВІВСЬКОЇ АБО РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ.
РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 08 ДО 31 СІЧНЯ 2019 РОКУ
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2019 РОЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ:

16 БЕРЕЗНЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ;
23 БЕРЕЗНЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, МАТЕМАТИКИ, БІОЛОГІЇ, ГЕОГРАФІЇ, ФІЗИКИ, ХІМІЇ, АНГЛІЙСЬКОЇ, ІСПАНСЬКОЇ, НІМЕЦЬКОЇ, ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВ.
У ДЕНЬ ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ КОЖЕН ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ УЧАСНИК МОЖЕ СКЛАСТИ ТЕСТ З ОДНОГО НАВЧАЛЬНОГО ПРЕДМЕТА.

ЗНО-2019

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ?

У 2019 році державна підсумкова атестація в старшій школі, як і минулого року, відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно, випускникам шкіл, незалежно від бажання продовжити навчання у закладах вищої освіти, необхідно буде складати шкільні іспити за технологією ЗНО.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.
Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.
До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.