“Традиції національного патріотизму”  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України,тому 12 жовтня, у нашому закладі відбувся захід для учнів 9-11 класів на тему “Традиції національного патріотизму збережуть єдність, цілісність та незалежність України”,зустріч із ветеранами-захисниками…

 На свято запрошені гості-ветерани: гвардії полковник у відставці – Івасюк Олександр Іванович, голова громадської організації “Ветерани ракетних військ стратегічного призначення Волинської області” та гвардії підполковник у відставці – Максимчук Іван Васильович, член ради цієї ж організації,голова Городищенської ОТГ Соколюк С.В.

О. І. Івасюк привітався з присутніми та зачитав вірш:
Хай зірками на скроні впаде сивина
І давно ми вже не на службі.
Нас усіх об’єднала ратна служба одна
Й офіцерська незраджена дружба ракетна.

Він розповів про офіцерські розрахунки, про стратегічних ракетників, про 37-му дивізію та як вона опинилася на Волині. Потім запропонував переглянути фільм про будні ракетників і виконання ними завдань по недопущенню Третьої світової війни.

Після перегляду фільму учні послухали розповідь І.В.Максимчука про минулі часи, про ті ж офіцерські коди та багато іншого.

Вчитель Захисту Вітчизни Леонід Ковальчук додав декілька слів до історій ветеранів, так як публікував раніше статтю на цю тему.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять всіх поколінь захисників, які загинули за неньку-Україну.

Учасники заходу підписали звернення-побажання в зону АТО.

Усіх присутніх зі святом привітала Соколюк С.В.

На завершення заходу ми подякували ветеранам від учнів і педагогів , вручили подяку організації за активну роботу з військово-патріотичного виховання майбутніх захисників України,квіти та сувеніри напам`ять.