Профорієнтаційна робота

24 квітня 2019 р. завітали до учнів 9-11-их класів нашої школи представники технічного коледжу Луцького НТУ. Ірина Вікторівна Данилюк ознайомила школярів зі спеціальностями за якими здійснюватиметься набір абітурієнтів у їхньому навчальному закладі, за напрямками молодшого спеціаліста та кваліфікованого робітника.

Читати далі

Інтелектуальна гра “Найрозумніший”

Сьогодні в стінах нашої школи пройшла інтелектуальна гра “Найрозумніший”, в якій за перемогу змагались 21 учень 2-4 класів. В журі конкурсу ввійшли директор школи Інна Аркадіївна Кундля,  голова методичного об‛єднання вчителів початкових класів, учитель 1 класу Раїса Петрівна Сидорчук та вчитель хімії,  природознавства Володимир Павлович Зарубко. Ведучою гри була Віра Миколаївна Каленюк –  учитель 3 класу, технічний супровід змагання – Ірина Олексіївна Ліштван – педагог-організатор.

Читати далі

День довкілля!

З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, у нашій школі було організовано та проведено День довкілля. З лопатами, граблями та віниками 5 квітня 2019 року відзначала цей день уся шкільна громада.

Читати далі

7 квітня – міжнародний день здоров’я!

До міжнародного дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, соціальний педагог Ярмолюк Іванна Максимівна провела виховні години з елементами тренінгу у Городищенському ЗЗСО. Метою даних заходів є формування в учнів бажання вести здоровий спосіб життя, закріпити в дітей прагнення бути здоровими, виховання культури взаємин.

Читати далі

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Мовно-літературний тиждень до 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка успішно пройшов у школі. Розпочався він 4 березня конкурсом читців творів Поета і книжковою виставкою «І мене в сім’ї великій…». Кращими декламаторами стали: Вікторія Гордійчук (3 клас) – у молодшій віковій групі, Катерина Ліштван (7 клас) – у середній, Уляна Ковальчук (9 клас) – у старшій віковій групі.

Читати далі

Батьківські збори на тему: “Розвиток мотивації до навчання”

Одна з основних проблем сучасної освіти – це відсутність бажання та інтересу дітей вчитися, отримувати знання.  Питання залишаються актуальним і донині. Багато батьків стикаються з проблемою відсутності мотивації до навчання у дитини і вважають, що інтерес до навчання залежить від вчителів та психологів, тим самим перекладаючи з себе відповідальність на плечі школи. Саме на цю тему відбулися 6 березня 2019 року батьківські збори у 5 класі Городищенського ЗЗСО.

Читати далі

Час вибрав саме вас!

«Пам’ять… Таке коротке слово. Вона вічна і нетлінна… Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне. Пам’ять! Що ти залишила?.. Пам’ятники, як символ про тих, хто пройшов афганську війну.»

Саме такими словами була розпочата зустріч з воїнами—афганцями, воїнами—інтернаціоналістами, воїнами—миротворцями у нашому навчальному закладі, а їх налічується на території громади – 9 чоловік. На зустрічі також був присутній голова Луцької районної організації ветеранів Афганістану полковник запасу С.А.Троцюк, який вручив нагороди воїнам –афганцям. Голова Городищенської ОТГ Соколюк С.В. вручила грошову винагороду колишнім воїнам. Присутніми на святі були також шкільні бібліотекарі.

Читати далі
1 2 3 8