Превентивне виховання

29 листопада у Городищенському ЗЗСО відбулась зустріч учнів з дільничим офіцером поліції Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Галасом А.В.

Читати далі

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами. Напередодні, наша велика шкільна родина взяла участь у добровільному зібранні посилки для діток – інвалідів, яка була відправлена до благодійної організації БФ “Єднання Спільноти”. 

Читати далі

Тематична педрада «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі”

28 листопада 2018 року відбулася педагогічна рада Городищенського ЗЗСО на тему: «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі.” Заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Олександівна Мірчук провела з педагогами тренінг на дану тему.

Читати далі

Спільні екскурсії згуртовують колектив

2 листопада 2018 року колектив нашої школи відвідав  ботанічний заказник загальнодержавного значення в Україні-Воротнів.Розташований у межах Луцького району Волинської області, на північ від села Воротнів.Площа 600 га. Статус надано 1978 […]

Читати далі

“Ми за чисте довкілля”

В рамках акції “Чисте довкілля” учні 7,9 класів нашої школи разом з вчителями Митрофанюк Л.А. та Ліштван І.О. взяли участь у прибиранні території біля Свято-Троїцького храму та місцевого кладовища.  В […]

Читати далі