Вітаємо переможців районних змагань з настільного тенісу!

Запекла боротьба любителів малої ракетки підтвердила, що наші учні люблять настільний теніс, так як вже другий рік поспіль вони досягли високих результатів на змаганнях.
Друге місце здобув серед юнаків учень 11 класу Перванчук Андрій. Серед дівчат Шадловська Світлана, учениця 10 класу, здобула теж ІІ місце. В результаті за підсумками наша команда школи посіла ІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу серед ЗЗСО І-ІІІ ступеня. Підготував команду до змагань вчитель фізичної культури Смаль Андрій Володимирович.

Читати далі

Козацький гарт

На базі Боратинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбувся фінальний тур районого етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». Фестиваль вдало поєднує виховання здорового способу життя із національними традиціями та культурною спадщиною українського народу.
За результатами змагань в загальнокомандному заліку було визначено трьох абсолютних переможців і наша команда посіла почесне ІІІ місце.
Якісну підготовку учнів для участі у змаганнях  забезпечив вчитель фізичної культури Смаль Андрій Володимирович.

Читати далі

Районні змагання з шашок, приурочені Дню святого Миколая. І ми перші!

08 грудня 2017 року на базі районної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання з шашок серед школярів ЗЗСО І-ІІІ ст., приурочені Дню святого Миколая. І ми перші!

Читати далі

Турнір із шашок

6 грудня 2017 року відбувся турнір із шашок серед учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Основною метою змагань було удосконалення майстерності юних спортсменів, підвищення їх загальної культури, виховання волі, витримки та вміння логічно мислити, а також виявлення талановитих та обдарованих дітей, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, подальшої пропаганди шашок серед учнів нашої школи.

Читати далі

Поповнюється спортивна скарбниця слави!

07 квітня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Забороль відбудуться змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів загальноосвітніх шкіл району. Наш заклад посів друге загальнокомандне місце. А такі учні як: Смічик Владислав та Неведюк Тарас зайняли призові місця.

Читати далі

Ми знову перші у спорті!

28 березня 2017 року на базі районної дитячо-юнацької спортивної школи Луцького району відбулися змагання з настільного тенісу та із шашок серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня та. Ігри проводяться згідно діючих правил гри в настільний теніс. Змагалися за перемогу юнакі та дівчата в одиночному розряді.