Гра “Хто зверху?”

Сьогодні, 15 квітня у стінах нашого закладу пройшла гра “Хто зверху?”, яку організувала та провела педагог-організатор Ірина Олексіївна Ліштван. Змагалися дві команди, вчителі та учні! Команду вчителів представляли: Ярощук Любов, Яцюра Ігор, Ярмолюк Іванна, Зарубко Володимир, Мірчук Олена та креативний капітан команди – Смаль Андрій. Команду учнів представляли одинадцятикласники: Шадловська Світлана, Гарасимяк Лідія, Кизицький Віталій, Тарасюк Юлія, Шило Андрій та  активний капітан команди – Пащук Вероніка.

Верховним суддею був: вчитель української мови та літератури Сидорчук Микола Васильович.

Читати далі

День учителя – 2018!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівника освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішки учнів та педагогів.
На День учителя – все по іншому!
В нашій школі було організовано самоврядування. Старшокласники знай собі бігають заклопотані, адже їм потрібно і уроки проводити, і лінійку готувати, і за дзвінки відповідати, і святкове привітання – концерт організувати.
Святковий концерт підготували учні 11 класу з класоводом Ковальчук Тетяною Миколаївною та організатором-педагогом Костюк Ганною Миколаївною.

Читати далі

Шкільна президентська республіка “ТЕМП”

Школа – це простір життя дитини; тут вона не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність навчального закладу відбувається так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя.

Читати далі