Батьківські збори на тему: «Я знаю свою дитину»

У 3 класі проведено 18 грудня  батьківські збори на тему: «Я знаю свою дитину»

Розглянули питання: «Ким для батьків може бути дитина?», «Яке місце займає вона в сім’ї», «Яке відношення складається у дитини з батьками?».

Читати далі

Батьківські збори по-новому

Нова українська школа вимагає і нового підходу до роботи з батьками. Так, нещодавно в першому класі відбулися збори на тему: «Це диво – я, Ваша дитина», метою яких було донести до батьків, що школа – це країна знань і країна дитинства, що навчання – це життєва необхідність, а також розширити уявлення про життя класного колективу, виховувати в батьків дитиноцентризм, любов і повагу до своїх дітей.

Читати далі

Поїздка у Колодяжне

Першокласники нашої школи разом зі своїми друзями – іншими учнями-початківцями побували нещодавно з екскурсією в Колодяжному – музеї Лесі Українки. Уважно слухали вони розповідь про життєвий і творчий шлях нашої великої землячки, відвідали будиночки, де вона мешкала разом з родиною, пройшлися подвір’ям садиби Косачів із красою довколишньої поліської природи.

Читати далі

УРОК ПАТРІОТИЗМУ

У системі уроків з предмету «Я досліджую світ» у першому класі темою цього тижня було «Я і моя Батьківщина», що дало змогу школярам вивчати і досліджувати такі питання, як «Що таке Батьківщина?», «Символи України», «Чому батьки і Батьківщина – схожі (споріднені) слова?», «Якими якостями я маю володіти, щоб тати комусь захисником / захисницею».

Читати далі

Знайомство з майбутніми першокласниками

Перше знайомство з моїми майбутніми першокласниками відбулося днями у стінах дитячого садочка «Росинка». На зустріч з ними запросила його завідувач Ольга Миколаївна Гуска та вихователі.

Читати далі

Відлітають мої ластів’ята

«Ось і прийшов цей святковий день. Надворі співають пташки. Світить сонце і пестить нас своїм золотим промінням. Час летить швидко, невблаганно і змінює все, що нас оточує. Усе має початок і кінець…”

Читати далі

Успішне завершення он-лайн курсу

Успішно завершився нещодавно онлайн-курс для вчителів початкових класів нашої школи, організований Міністерством освіти і науки України. Він став одним із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації вчителів, які набиратимуть перший клас у 2018 р.

Читати далі

Свято матерів

У травні, коли прокинеться від сну природа, коли задзвенить у блакиті пташиний спів, коли травою і квітами укриється земля, разом з теплим весняним вітром лине до нас Свято матері.

Читати далі

Ігровий аспект у роботі початківців

Малюк пішов у школу… Він уважно слухає вчителя, виконує його вказівки, здобуває знання, але психологічно ще залишається дитиною, яка любить гратися. Тобто зміна провідної у дошкільному віці ігрової діяльності на навчальну відбувається не зразу, а поступово.

Читати далі
1 2