Зустріч випускників ювілейних років!

Городищенська школа   має славні традиції, серед яких – щорічні зустрічі випускників ювілейних років.  Зустріч випускників – свято особливе, яке трепетним мерехтінням спогадів бентежить серце, чарує душу, навіваючи згадку про світлі шкільні роки. 07 травня 2017 року позліталися   до  рідної  школи   колишні  учні,  щоб  поспілкуватися,  згадати,  порівняти,  порадіти  та  посумувати, зустрітися  із  незабутнім  дитинством  та  юністю. Дуже приємно було бачити усіх випускників!!! Вир життя розкидав випускників школи по різних шляхах, по-різному склалися  їхні долі.

Свято розпочалось із шкільного вальсу,потім прозвучав шкільний дзвінок!!! Випускники, учителі та учні школи  хвилиною мовчання вшанували  пам’ять учителів та однокласників, які вже ніколи не переступлять шкільного порогу, бо їхні душі відлетіли у вічність. Свято продовжилося віршованими та пісенними дарунками від теперешніх учнів. Багато теплих слів сказали своїм випускникам вчителі. Не обійшлося без спогадів, жартів із шкільного життя, мудрих порад та настанов  досвідчених випускників, які багато досягли у своєму житті. Ще довго лунали оплески та гучне «Браво!» не лише на адресу юних артистів, а й випускників.

Пройшли, пробігли роки… Але очі випускників не втратили веселих іскорок та блиску. І хоча у кожного своє життя,  по-своєму цікаве, насичене подіями, усім було що сказати про себе, про свої здобутки, здобутки своєї родини.  Одним словом, це був ще один день дитинства, хоч уже й дорослих людей, ще на один день усі вони стали веселими, безтурботними учнями .

Дорогі випускники, пам’ятайте, що Ви завжди бажані гості в рідній школі. Ми чекаємо Вас, незалежно від року випуску, рангів та посад ,приходьте, розповідайте про свої проблеми і здобутки!!!!