Всесвітній день доброти

13 листопада ми відзначали Всесвітній день доброти.

В цей день хотілося б, щоб ми всі просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої посмішки, підтримки та розуміння. Для цього нам потрібно виявити доброту до всіх і повсякчас. Ми закликали усіх, щоб були добрими до всіх, і не просто добрими, а добрими безмежно і безкорисливо.
ТВОРИТИ ДОБРО ТА ПРОЯВЛЯТИ ДОБРОТУ ТАК ПРОСТО, ЯКЩО Є ДОБРІ СЕРЦЯ ТА БАЖАННЯ!
А це свято, у нас пройшло ось так:
«Подаруй усмішку, обійми, гарні слова» – так розпочався ранок у нашій школі. Учні та вчителі дарували один одному посмішки, щиро обіймались та говорили компліменти, бажали добра і щастя, миру нашій Україні.Чергові учні по школі роздавали листівки доброти.
Учні 5-11-х класів активно долучилися до акції «Добро починається з тебе! Хочеш змінити світ – розпочни із себе!»Для своїх класних керівників зробили сюрприз – подарували подарунки, поділились своїм теплом, побажали гарного настрою й веселого дня.
Президент школи ( Пащук Вероніка) і Міністри центру «Школярик» (Гуска Софія), «Милосердя» (Бондарук Анастасія) і « Прес- центр» (Герасимюк Божена) – «посланці доброти» пройшовши по с. Городище, дарували перехожим посмішки, привітні слова, роздавали листівки « Від щирого серця даруємо доброту»;
• із словами вдячності за турботу про дітей «посланці доброти» завітали до Городищенсько ЗДО «Росинка»- закликали діток бути відкритими та чуйними, привітно ставитись один до одного і не забувати говорити ласкаві слова рідним та оточуючим;
• Завітали ми ще у Городищенське ОТГ, щоб і там порадувати усіх, а там і нас порадували добрими словами.
• А ще, проявляючи уважність і турботливість, ми відвідали самотню бабусю Мельничук Галину – порадувавши її добрим словом, підтримкою, добрим ділом, і в знак поваги пригостили її солодощами.
А після уроків всі разом робили добрі справи у наших селах – Городище, Григоровичі, Мартиновка.
Давайте зробимо прояви доброти нашою щоденною звичкою
І тоді світ обов’язково стане добрішим!
Пам’ятаймо: що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її проявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна кожна людина.