Вітаємо переможця у конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»!

Людині не досить просто жити.
Щоб жити, потрібні Вітчизна, свобода і пісня…
П. Загребельний ”Роксолана”

Існує легенда: коли Бог наділяв країни певними дарами, то Україна через свою сором’язливість підійшла останньою й отримала єдине, що ще залишилося у Всевишнього – пісню. От і співала віками. І в щасливу днину, і в негоду, і насвята, і в полі на роботі… З піснею повставало Запорожжя на турків, татар, з піснею йшли нащадки козаків-січовиків – стрільці січовії – на бій з ворогом, з піснею на вустах помирали за волю України патріоти.
20 січня 2017 року в приміщенні Луцького районного Будинку культури відбувся районний конкурс солістів виконавців української патріотичної пісні „Срібні дзвіночки”. Конкурс проводивсяз метою популяризації традицій українського вокального мистецтва, розкриття нових обдарувань та сприяння їх подальшого розвитку, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті, піднесення духу патріотизму та формуванні творчої еліти України.
В районному конкурсі взяла участь учениця 7 класу Ковальчук Уляна. Оцінювання номерів відбувалось відповідно до  критеріїв:  чистота інтонування;  майстерне володіння навичками вокального мистецтва; розкриття патріотичної тематики; емоційність виступу; підбір репертуару відповідно віковим та виконавським можливостям; сценічна культура, етика зовнішнього вигляду; якість супроводу.

Уляна Ковальчук здобула перемогу в середній  віковій групі і зайняла 3 місце у конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки».

Щиро вітаємо переможнецю та їх учителя-наставника Босак Людмилу Афанасівну. Бажаємо починати ранок з посмішки і відмінного настрою, високих цілей і неймовірного натхнення. Нехай душа гарно співає по нотах щастя.