Квест «Скарби Городищенської школи – 2019»

«Давним-давно на території сучасного Городища жили мужні, красиві, справедливі, добрі, вірні,  розумні люди, які дуже любили свою землю, цінували всі багатства, які їм дала матінка природа. Вони жили в гармонії з собою і навколишнім середовищем. Однак з часом всі ті чесноти, якими вони так дорожили, почали втрачатися. Але частинка кожної з цих чеснот була закарбована вашими праотцями для майбутніх поколінь. Ваше завдання як їх нащадків відшукати дорогоцінні каміння, які символізують найкращі людські якості, та показати що вони не втрачені, а ви гідні спадкоємці своїх прабатьків» – такими словами розпочав квест «Скарби Городищенської школи – 2019» наш незмінний ведучий Андрій Володимирович Смаль. Керівник квесту Володимир Павлович Зарубко ознайомив команди з правилами гри і вручив перші підготовленні конверти, де на них чекала підказка для подальшого маршруту. Вчителі школи підготували питання для різних вікових груп учнів з історії, української мови, математики, фізики, хімії, англійської мови, географії та фізкультури. Кожна команда відвідувала 8 станції, де відповіли на певні питання або виконували завдання і отримували підказки для свого маршруту. Дуже цікаво та яскраво проходив квест. З великим задоволенням слідкували за наполегливою боротьбою у змаганнях глядачі.
І ось фінал! Першими до фінішу прийшла команда 11 класу, другою10 клас, третьою 7 клас. Директор школи Інна Аркадіївна нагородила команди грамотами і переможцям вручила кубок квесту – «Скарби Городищенської школи – 2019».

На завершення ведучий звернувся до учасників:

«Ви гідно пройшли всі випробування, віднайшли всі дорогоцінні каміння. Збережіть ці чесноти: мудрість, красу, справедливість, доброту, вірність, мужність, любов і дружбу протягом свого життя і передайте їх уже своїм дітям»