Час вибрав саме вас!

Час вибрав саме вас!

«Пам’ять… Таке коротке слово. Вона вічна і нетлінна… Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне. Пам’ять! Що ти залишила?.. Пам’ятники, як символ про тих, хто пройшов афганську війну.»

Саме такими словами була розпочата зустріч з воїнами—афганцями, воїнами—інтернаціоналістами, воїнами—миротворцями у нашому навчальному закладі, а їх налічується на території громади – 9 чоловік. На зустрічі також був присутній голова Луцької районної організації ветеранів Афганістану полковник запасу С.А.Троцюк, який вручив нагороди воїнам –афганцям. Голова Городищенської ОТГ Соколюк С.В. вручила грошову винагороду колишнім воїнам. Присутніми на святі були також шкільні бібліотекарі.

Афганістан залишив незагоєні рани в серцях матерів, жінок, які за короткий час стали вдовами, дітей, які дізнаються про своїх батьків лише з розповідей мами.

15 лютого виповнилося 30 років з дня закінчення війни в Афганістані.

Вона тривала 10 років. Для тих,хто побував в Афганістані, і зараз перед очима постають жахливі картини боїв,обличя товаришів, які загинули, а ночами сняться кошмарні сни.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у цій війні, згадали  також і нашого колишнього учня Тараса Герасимюка, який загинув в АТО.

Всі присутні були вражені тими словами шани, вдячності ,які подарували їм наші учні дев’ятого класу,піснями у виконанні Ковальчук Уляни (9клас), Дацюк Ірини (6клас) і Босак Л.А. Ведучі Тарасюк Юлія та Пащук Вероніка ознайомили із історичними подіями  цієї війни.

На закінчення зустрічі учні пообіцяли ніколи не забувати, якою ціною завойоване мирне життя, бути гідними тих , хто віддає своє життя за наше сьогодення.