Батьківські збори на тему: “Розвиток мотивації до навчання”

Одна з основних проблем сучасної освіти – це відсутність бажання та інтересу дітей вчитися, отримувати знання.  Питання залишаються актуальним і донині. Багато батьків стикаються з проблемою відсутності мотивації до навчання у дитини і вважають, що інтерес до навчання залежить від вчителів та психологів, тим самим перекладаючи з себе відповідальність на плечі школи. Саме на цю тему відбулися 6 березня 2019 року батьківські збори у 5 класі Городищенського ЗЗСО.

Класний керівник з батьками визначили сутність поняття «мотивація», шляхи її зародження та можливі причини зниження мотивації до навчання в учнів. Також обговорили питання як заохотити  дитину до навчання, як діяти коли школяр втрачає інтерес до науки.

На батьківські збори був запрошений вчитель української мови та літератури Сидорчук Микола Васильович, який спільно з батьками обговорив основні моменти в навчанні п’ятикласників.

Також класний керівник, Іванна Максимівна, запропонувала батькам пройти анкетування, яке попередньо проходили самі п’ятикласники, для визначення наскільки ж батьки знають своїх дітей.

Спільно з батьками вдалося окреслити наскільки важлива є мотивація у житті дитини і як вона потім впливає на все подальше життя людини. Яку важливу роль відіграють саме батьки у вихованні цієї якості.