Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників

11 квітня 2019 року відбулися батьківські збори для батьків майбутніх першокласників.  У затишному колі батьків майбутніх учнів Городищенського ЗЗСО була проведена зустріч. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері.

Розпочала батьківські збори вчитель майбутніх першокласників ,Байбула Валентина Борисівна, яка познайомила присутніх з перспективами Нової української школи, яка вирізняється інноваційним підходом до освітнього процесу, а також спрямувала батьків на плідну співпрацю.

Валентина Борисівна провела з присутніми ранкову зустріч. Батьки виконували різні творчі завдання «Знайомство»,«Стежина до школи», «Побажання”,”Очікування”.

Директор закладу,Кундля Інна Аркадіївна познайомила батьків з педагогікою співпраці в Новій українській школі, а також повідомила про особливості освітнього процесу в першому класі. Медична сестра закладу,Філіпчук Галина Олександрівна розповіла присутнім про основні аспекти медичного огляду, психологічного супроводу першокласників та роль батьків в умовах Нової української школи. Від неї батьки отримали важливі настанови щодо адаптації першокласників.

Школа та сім’я – партнери у вихованні та навчанні підростаючого покоління. Батьківські збори стали тим першим місточком для реалізації наступності між дошкільною та початковою освітою, цінним інструментом педагогічної взаємодії з батьками майбутніх першокласників.

З цієї миті батьки, діти та вчителі почали першу сторінку у підручнику шкільного життя.