Районний турнір юних біологів

24 вересня у Липинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся турнір юних біологів. Активну участь у змаганні взяла учениця Городищенського ЗЗСО Юлія Тарасюк.

Читати далі

Ігровий аспект у роботі початківців

Малюк пішов у школу… Він уважно слухає вчителя, виконує його вказівки, здобуває знання, але психологічно ще залишається дитиною, яка любить гратися. Тобто зміна провідної у дошкільному віці ігрової діяльності на навчальну відбувається не зразу, а поступово.

Читати далі

Уроки атестанта

Планову педагогічну атестацію цьогоріч у нашій школі проходять кілька працівників, у тому числі вчитель української мови та літератури, вчитель-методист Микола Васильович Сидорчук. Як і завжди, у цьому навчальному році він бере активну участь в освітянському житті школи, місцевої громади, всього району: виступає перед молодими вчителями, є членом журі численних олімпіад та конкурсів, веде цікаву гурткову роботу з нашими школярами, зорганізував і провів «Літературні гостини в Городищі» з учнями-авторами збірки «Оксамитові бажання», яку сам же відредагував і упорядкував.

Читати далі

Серце вчителя безкрає

Учителю, будь сонцем, яке випромінює людське тепло, будь ґрунтом збагаченим ферментами людських почуттів, і сій знання не тільки в пам’яті і свідомості дітей, а й у душах та серцях. Саме такий учитель працює у нашій школі. Це – Сидорчук Микола Васильович, вчитель української мови та літератури, учитель- методист, відмінник народної освіти, член творчої групи вчителів-словесників району. З 2014 року член Національної спілки письменників України.

Читати далі

Засідання методичного об’єднання учителів початкових класів

Змістовне засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів відбулося нещодавно у комп’ютерному класі нашої школи, у якому взяли участь також представники адміністрації. Керівник методоб’єднання Раїса Петрівна Сидорчук підбила підсумки його роботи за перший семестр, ознайомила своїх колег із планом роботи на друге півріччя, з новинками методичної літератури.

Читати далі

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

09  листопада 2017 року в Городищенській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся теоретико-практичний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Зміни в освіті як фактор оновлення змісту і форм методичної роботи». У роботі взяли участь завідувач методичного кабінету відділу освіти Луцької райдержадміністрації Оксана Йосипівна Врублевська, заступники директорів навчальних закладів району.

Читати далі
1 2