Науково-дослідницька робота в школі 2018/2019 н. р.

Учні школи брали участь у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна » , основним завданням якої є : виховання в учнівської молоді патріотизму,поваги до народних звичаїв; культурних цінностей українського народу;  створення умов для оволодіння учнями практичними навичками  пошукової, науково-дослідницької  роботи.

Читати далі

“Веселкові барви”

Мистецтво все сміливіше та впевненіше займає важливе місце в житті дітей. Прекрасне навколо нас – добрий помічник у процесі виховання дитини. Твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва сприяють у пізнанні життя людини і природи, розвивають не тільки зорове сприйняття, але і фантазію.

Читати далі

Оберіг наших душ

Лялька-мотанка здавна була оберегом в українській родині. Кожна матір робила для своєї дитини ляльку, щоб та гралась, і кожна дівчинка повинна була вміти робити цей оберіг.

Читати далі

ГУРТКОВІ ЦІКАВИНКИ

З особливим настроєм відбуваються заняття у нашому гуртку «ЦІКАВА ЕТИМОЛОГІЯ», адже на них учні 5 – 6 класів дізнаються про походження назв багатьох речей, з якими вони стикаються у повсякденні.

Читати далі

Повертайтеся додому і пам’ятайте – ВАС ТУТ ЧЕКАЮТЬ!

Напередодні свята Миколая учні та колектив вчителів надіслали нашому Захиснику-односельчанину, випускнику Городищенської школи святкові подарунки, обереги, домашні випічки, щоб створити Різдвяний настрій і новорічну атмосферу на передовій лінії захисту! Нехай Вам смакує дитячий “сюрприз”! Нехай Господь завжди оберігає Вас! Повертайтеся додому і пам’ятайте – ВАС ТУТ ЧЕКАЮТЬ!

Читати далі

Оберіг для солдата

Із давніх-давен в Україні, проводжаючи хлопця до війська, кожна мати, сестра, наречена давала йому в дорогу оберіг, що мав захистити його у скрутну хвилину.

Ніхто і не думав що дана традиція набуде значення і в наші часи…Але це правда і ми знову випроводжаємо наших солдатів захищати Батьківщину, і кожен із нас може зробити свій вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої Держави.

Читати далі

Майбутнє творять школярі!

З приходом весни додалося клопотів не тільки професійним лісівникам, а також їх юним помічникам – членам учнівських лісництв. Городищенське шкільне лісництво створило вже в 2017 році близько 6 га новолісся поблизу рідного села, в лісі сіл Радомишль та Лаврів.

Читати далі

Вітаємо переможця у конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»!

Людині не досить просто жити.
Щоб жити, потрібні Вітчизна, свобода і пісня…
П. Загребельний ”Роксолана”

Уляна Ковальчук здобула перемогу в середній  віковій групі і зайняла 3 місце у конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»…

Читати далі
1 2