Районна олімпіада з біології

Вітаємо учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2016/2017 навчального року.

 Кизицький Віталій, учень 9 класу – ІІ місце

Кедич Софія, учениця 10 класу – ІІ місце

Вчитель: Дзвінчук Марія Василівна

Читати далі

Районна олімпіада з правознавства

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства 2016/2017 навчального року.

Гарасимяк Лідія, учениця 9 класу – ІІІ місце

Вчитель: Яцюра Ігор Олександрович

Читати далі

Районна олімпіада з фізики

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 2016/2017 навчального року.

Гарасимяк Лідія, учениця 9 класу – ІІІ місце

Вчитель: Ярощук Любов Миколаївна

Читати далі

Районна олімпіада з української мови та літератури

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2016/2017 навчального року.

Тарасюк Юлія, учениця 9 класу – ІІ місце

Вчитель: Сидорчук Микола Васильович

Читати далі

Районна олімпіада з астрономії

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії 2016/2017 навчального року.

Кедич Софія, учениця 10 класу – ІІ місце

Вчитель: Зарубко Володимир Павлович

Читати далі

Районна олімпіада з хімії

Вітаємо учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії 2016/2017 навчального року.

Бондарук Анастасія, учениця 8 класу  – ІІ місце

Тарасюк Юлія, учениця 9 класу – І місце

Кедич Софія, учениця 10 класу – І місце

Бик Ірина, учениця 10 класу – І місце (серед учнів 11 класу)

Вчитель хімії: Зарубко Володимир Павлович

Читати далі

Районна олімпіада з історії

Вітаємо учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2016/2017 навчального року.

Денисюк Сергій, учень 8 класу – ІІІ місце

Бик Ірина, учениця 10 класу – ІІ місце

Вчитель: Яцюра Ігор Олександрович

Читати далі
1 10 11 12 13