Атестація педагогічних працівників – 2019

29 березня відбувся І (шкільний) етап атестації педагогічних працівників. У 2018-2019 навчальному році атестацію проходили 7 педагогів  та бібліотекар школи. 

Читати далі

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Мовно-літературний тиждень до 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка успішно пройшов у школі. Розпочався він 4 березня конкурсом читців творів Поета і книжковою виставкою «І мене в сім’ї великій…». Кращими декламаторами стали: Вікторія Гордійчук (3 клас) – у молодшій віковій групі, Катерина Ліштван (7 клас) – у середній, Уляна Ковальчук (9 клас) – у старшій віковій групі.

Читати далі

Батьківські збори на тему: “Розвиток мотивації до навчання”

Одна з основних проблем сучасної освіти – це відсутність бажання та інтересу дітей вчитися, отримувати знання.  Питання залишаються актуальним і донині. Багато батьків стикаються з проблемою відсутності мотивації до навчання у дитини і вважають, що інтерес до навчання залежить від вчителів та психологів, тим самим перекладаючи з себе відповідальність на плечі школи. Саме на цю тему відбулися 6 березня 2019 року батьківські збори у 5 класі Городищенського ЗЗСО.

Читати далі