Відкритий урок з фізики

22 лютого 2019 року в нашій школі був проведений відкритий урок з фізики в 10 класі на тему «Поверхневий натяг рідини. Змочування. Капілярні явища». Вчитель фізики Олена Олександрівна Мірчук на своєму уроці вдало поєднала різні форми і методи роботи. Епіграфом до уроку вчитель взяла слова бельгійського фізика Жозефа Плато “Дивуйся вчасно”.

Читати далі

Відкритий урок з хімії

20 лютого 2019 року в нашій школі відбувся відкритий урок з хімії з використанням  SMART-дошки  в 10 класі на тему: «Глюкоза, її склад, фізичні властивості й поширеність у природі. Будова глюкози як альдегідоспирту. Циклічні форми глюкози. Поняття про оптичну ізомерію»…

Читати далі

Наша наймилозвучніша: заходи з вшанування рідної мови на уроках польської

Вчора, 21 лютого, представники всіх націй та народностей відзначали Міжнародний день рідної мови, офіційним гаслом якого обрано вислів «Мови – це важливо!»

Наші юні полоністи також долучилися до відзначення ЦЬОГО ДНЯ, продемонструвавши свою любов до рідної мови та те, як пишаються нею…

Читати далі

Час вибрав саме вас!

«Пам’ять… Таке коротке слово. Вона вічна і нетлінна… Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне. Пам’ять! Що ти залишила?.. Пам’ятники, як символ про тих, хто пройшов афганську війну.»

Саме такими словами була розпочата зустріч з воїнами—афганцями, воїнами—інтернаціоналістами, воїнами—миротворцями у нашому навчальному закладі, а їх налічується на території громади – 9 чоловік. На зустрічі також був присутній голова Луцької районної організації ветеранів Афганістану полковник запасу С.А.Троцюк, який вручив нагороди воїнам –афганцям. Голова Городищенської ОТГ Соколюк С.В. вручила грошову винагороду колишнім воїнам. Присутніми на святі були також шкільні бібліотекарі.

Читати далі