Будьте обережними взимку!

Розпочинаються зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам ‘ятати про безпечну поведінку

Читати далі

«Чи легко бути добрим?»

З учнями початкових класів проведено виховну годину на тему: «Чи легко бути добрим?»
Під час спілкування з учнями, класовод 3 класу Віра Миколаївна Каленюк продовжувала ознайомлювати з людськими чеснотами, розкривати переваги щедрості над жадібністю, викликати в дітей бажання творити добро й уникати злих учинків.

Читати далі

Районна олімпіада з правознавства

Вітаємо ученицю Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства 2018/2019 навчального року.

Гарасимяк Лідія, учениця 11 класу – ІІ місце

Вчитель: Яцюра Ігор Олександрович

Читати далі

Батьківські збори на тему: «Я знаю свою дитину»

У 3 класі проведено 18 грудня  батьківські збори на тему: «Я знаю свою дитину»

Розглянули питання: «Ким для батьків може бути дитина?», «Яке місце займає вона в сім’ї», «Яке відношення складається у дитини з батьками?».

Читати далі

А до нас прийшов Святий Миколай!!!

В цей день у нашій школі відбулося гарне свято, підготовлене учнями п’ятого класу, педагогом-організатором Іриною Ліштван, на яке були запрошені усі учні початкової школи. П’ятикласники мали різні ролі, хтось був лисичкою чи вовчиком, а хтось – бабою-ягою.

Читати далі

Районна олімпіада з фізики

Вітаємо учнів Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 2018/2019 навчального року.

Стрижеус Зоряна, учениця 9 класу – ІІІ місце
Вчитель: Ярощук Любов Миколаївна

Гарасимяк Лідія, учениця 11 класу – ІІ місце
Вчитель: Мірчук Олена Олександрівна

Читати далі

Районна олімпіада з біології

Вітаємо учнів Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2018/2019 навчального року.

Назарчук Сніжана, учениця 9 класу – ІІІ місце

Бондарук Анастасія, учениця 10 класу – ІІ місце

Кизицький Віталій, учень 11 класу – ІІ місце

Вчитель: Дзвінчук Марія Василівна

Читати далі

Літературно-мистецьке свято “Різдво йде!”

14 грудня 2018 року в приміщенні Волинського ІППО відбулось літературно-мистецьке свято “Різдво йде!”, активними учасниками якого були наші юні полоністки – учениці 5, 6 та 9 класів, які вітали присутніх композицією “A wczora z wieczora…” та солодощами у вигляді сніжинок з побажаннями.

Читати далі
1 2