Мрії збуваються!

Усі ми про щось мріємо, до чогось прагнемо, чогось сподіваємося. Можливо, не завжди здійснюються наші бажання.

Проте, коли Іванко Ліштван записав на дошці, що хоче з усіма однокласниками поїхати в Порт-Сіті «на ролики», цю пропозицію підтримали батьки й дирекція школи.

Отож усі шестикласники разом зі своїм класним керівником Оксаною В’ячеславівною Ковальчук змістовно відпочили у розважальних залах Порт-Сіті.

Читати далі

Поїздка до Києва

Нещодавно учнів 9-го та 10-го класів Городищенського ЗЗСО відвідали нашу столицю. Київ зустрів нас ранковою прохолодою , але це не завадило відвідати визначні місця, насолодитися неперевершеною красою Дніпра…

Читати далі

Районна олімпіада з екології

Вітаємо ученицю Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 2018/2019 навчального року.

Пащук Вероніка, учениця 11 класу – ІІІ місце

Вчитель: Муха Леся Володимирівна

Читати далі

Районна олімпіада з історії

Вітаємо учнів Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2018/2019 навчального року.

Гарасимяк Лідія, учениця 11класу – ІІ місце

Бондарук Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ місце

Вчитель: Яцюра Ігор Олександрович

Читати далі

Районна олімпіада з української мови та літератури

Вітаємо ученицю Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2018/2019 навчального року.

Гарасимяк Лідія, учениця 11 класу – ІІ місце

Вчитель: Сидорчук Микола Васильович

Читати далі

Районна олімпіада з польської мови

Вітаємо ученицю Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови 2018/2019 навчального року.

Ковальчук Уляна, учениця 9 класу – ІІІ місце

Вчитель: Бакош Галина Сергіївна

Witaj w zwycięstwie!

Читати далі

Всесвітній день доброти

13 листопада ми відзначали Всесвітній день доброти.
В цей день хотілося б, щоб ми всі просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої посмішки, підтримки та розуміння. Для цього нам потрібно виявити доброту до всіх і повсякчас. Ми закликали усіх, щоб були добрими до всіх, і не просто добрими, а добрими безмежно і безкорисливо.
ТВОРИТИ ДОБРО ТА ПРОЯВЛЯТИ ДОБРОТУ ТАК ПРОСТО, ЯКЩО Є ДОБРІ СЕРЦЯ ТА БАЖАННЯ!
А це свято, у нас пройшло ось так:
«Подаруй усмішку, обійми, гарні слова» – так розпочався ранок у нашій школі.

Читати далі

УКРАЇНОЦЕНТРИЧНЕ СВЯТО

Цьогоріч День української писемності та мови у нашому навчальному закладі розпочався з перегляду відеофільму, що нагадав учням та вчителям школи про початок відзначення цього свята на державному рівні, про Нестора Літописця, братів Кирила та Мефодія, про першодрукарів на теренах нашого краю, про найбільших світочів українського слова, про роль та місце рідної мови, книги у житті кожного з нас.

Читати далі

Спільні екскурсії згуртовують колектив

2 листопада 2018 року колектив нашої школи відвідав  ботанічний заказник загальнодержавного значення в Україні-Воротнів.Розташований у межах Луцького району Волинської області, на північ від села Воротнів.Площа 600 га. Статус надано 1978 […]

Читати далі
1 2