“Традиції національного патріотизму”  

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України,тому 12 жовтня, у нашому закладі відбувся захід для учнів 9-11 класів на тему “Традиції національного патріотизму збережуть єдність, цілісність та незалежність України”,зустріч із ветеранами-захисниками…

Читати далі

УРОК ПАТРІОТИЗМУ

У системі уроків з предмету «Я досліджую світ» у першому класі темою цього тижня було «Я і моя Батьківщина», що дало змогу школярам вивчати і досліджувати такі питання, як «Що таке Батьківщина?», «Символи України», «Чому батьки і Батьківщина – схожі (споріднені) слова?», «Якими якостями я маю володіти, щоб тати комусь захисником / захисницею».

Читати далі

День учителя – 2018!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівника освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішки учнів та педагогів.
На День учителя – все по іншому!
В нашій школі було організовано самоврядування. Старшокласники знай собі бігають заклопотані, адже їм потрібно і уроки проводити, і лінійку готувати, і за дзвінки відповідати, і святкове привітання – концерт організувати.
Святковий концерт підготували учні 11 класу з класоводом Ковальчук Тетяною Миколаївною та організатором-педагогом Костюк Ганною Миколаївною.

Читати далі