Кольоровий тиждень у стінах нашої школи!

З 23 по 27 квітня з метою створення атмосфери творчості, зацікавленості, невимушеності, експериментування та розвитку у дітей сенсорного сприйняття кольору було проведено кольоровий тиждень у школі. Кожен день носив відповідний колір…

Читати далі

Знайомство з майбутніми першокласниками

Перше знайомство з моїми майбутніми першокласниками відбулося днями у стінах дитячого садочка «Росинка». На зустріч з ними запросила його завідувач Ольга Миколаївна Гуска та вихователі.

Читати далі

Відлітають мої ластів’ята

«Ось і прийшов цей святковий день. Надворі співають пташки. Світить сонце і пестить нас своїм золотим промінням. Час летить швидко, невблаганно і змінює все, що нас оточує. Усе має початок і кінець…”

Читати далі

Успішне завершення гри

Успішно взяли участь у цьогорічній українознавчій грі «Соняшник» 35 учнів нашої школи. На загальношкільній лінійці вони отримали дипломи, сертифікати та призи з рук директора школи Інни Аркадіївни Кундлі.

Читати далі

Котляревський на шкільній сцені

Яскравим заключним акордом цьогорічної концертної програми до Дня матері видалась вистава за п’єсою Івана Петровича Котляревського «Наталка Полтавка», яку подарували матерям, бабусям, усім глядачам переповненого Будинку культури юні аматори сцени – учні 10 і 11 класів нашої школи.

Читати далі

Успішне завершення он-лайн курсу

Успішно завершився нещодавно онлайн-курс для вчителів початкових класів нашої школи, організований Міністерством освіти і науки України. Він став одним із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації вчителів, які набиратимуть перший клас у 2018 р.

Читати далі

Всесвітній день вишиванки!

Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня . Наша школа теж долучилася сьогодні до цього свята, одягнувши різнобарвні вишиванки. Під керівництвом соціального педагога Іванни Максимівни на подвір’ї школи пройшов флешмоб – “Сорочка вишивана”.

Читати далі

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

1. Заяву на ім’я директора загальноосвітнього навчального закладу,

2. Копію свідоцтва про народження дитини;

3. Медичну картку встановленого зразка.

4. Картку щеплень.

Читати далі

День Цивільного Захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 28 квітня у Городищенській школі відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Читати далі
1 2