На крилах кохання

Протягом ряду років у нашій школі одним із найбільш популярних свят є День св. Валентина, День закоханих. Це свято люблять усі від 1-го по 11-й клас, адже напередодні ставиться скринька для валентинок, і кожен має можливість відіслати своє привітання або ж зізнатися у кохані кому хочу. Саме 14-го лютого скринька відкривається і валентинка потрапляє до свого адресата, вважається хто отримає найбільше валентинок той крутіший або популярніший (за словами учнів).

Читати далі

Батьківські збори: «Школа. Сім`я. Консолідація зусиль.»

Школа… Сім`я… Проблеми… Як вічно існує день і ніч, людина та її тінь, так і життя неможливе без проблем. Проблема батьків і дітей – одна з вічних проблем. Аби вирішити її, необхідно відчути наших дітей серцем, зрозуміти в чому наші власні помилки, помилки наших дітей.

Читати далі

«Людина починається з добра»

Тренінгове заняття на тему «Людина починається з добра» з четвертокласниками нашої школи нещодавно провела соціальний педагог Іванна Максимівна Ярмолюк. Розпочалося воно з хвилинки психологічного настрою і вправи «Подаруй усмішку другові». Особливо цікавою була практична частина заняття, а саме – робота школярів у групах.

Читати далі

Уроки атестанта

Планову педагогічну атестацію цьогоріч у нашій школі проходять кілька працівників, у тому числі вчитель української мови та літератури, вчитель-методист Микола Васильович Сидорчук. Як і завжди, у цьому навчальному році він бере активну участь в освітянському житті школи, місцевої громади, всього району: виступає перед молодими вчителями, є членом журі численних олімпіад та конкурсів, веде цікаву гурткову роботу з нашими школярами, зорганізував і провів «Літературні гостини в Городищі» з учнями-авторами збірки «Оксамитові бажання», яку сам же відредагував і упорядкував.

Читати далі

Тематичний тиждень в початкових класах

Понеділок Організаційна частина. Повідомлення завдань . Вівторок Гра – станція «Розминка» Конкурс «Рідна мова». Прислів’я. Значення прислів’їв. Середа Відгадування загадок. Конкурс «Відгадай мою загадку» Четвер Казковий єралаш. Гра «Відгадай чий […]

Читати далі

Тиждень патріотизму

У нашій школі для учнів молодших класів було проведено “Тиждень патріотичного виховання”. На початку заходу учителька розповіла про те,як важливо бути патріотом своєї Батьківщини. Які цінності повинен у собі виховувати кожен учень.

Читати далі

Серце вчителя безкрає

Учителю, будь сонцем, яке випромінює людське тепло, будь ґрунтом збагаченим ферментами людських почуттів, і сій знання не тільки в пам’яті і свідомості дітей, а й у душах та серцях. Саме такий учитель працює у нашій школі. Це – Сидорчук Микола Васильович, вчитель української мови та літератури, учитель- методист, відмінник народної освіти, член творчої групи вчителів-словесників району. З 2014 року член Національної спілки письменників України.

Читати далі
1 2