З Різдвом Христовим! Merry Christmas!

Одне з найвеличніших свят календаря, яким власне започатковується рік, є Різдво Христове. Це свято чи не найбагатше за розмаїттям народних обрядів. Гарно і весело святкується Різдво в Україні. А яке ж Різдво у Великобританії?

Читати далі

Різдвяний вертеп на сцені шкільного театру

Одне з найзнаменитіших і найвеличніших свят, яким починається рік – це Різдво Христове.
Ознайомити дітей із обрядами першого святого вечора в історії України, традиціями, пов’язаними із 6 – 7 січня, зацікавити вивченням вертепних обрядодійств, колядок, віншувань, викликати духовне піднесення, прагнення до збереження традицій народно – релігійного змісту – мета заходу, проведеного з учнями 5, 7 класів Ковальчук Оксаною В’ячеславівною.

Читати далі

Мюзикл “Снігова королева”

Цьогоріч шкільний новорічний вечір проходить у незвичайному форматі – постановка мюзиклу “Снігова королева”. Оригінальний сценарій, супер декорації, фантастичне озвучення, театральні костюми, емоційні виступи залишили у присутніх незабутні враження та викликали неповторні емоції та шквал оплесків.

Читати далі

Засідання методичного об’єднання учителів початкових класів

Змістовне засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів відбулося нещодавно у комп’ютерному класі нашої школи, у якому взяли участь також представники адміністрації. Керівник методоб’єднання Раїса Петрівна Сидорчук підбила підсумки його роботи за перший семестр, ознайомила своїх колег із планом роботи на друге півріччя, з новинками методичної літератури.

Читати далі

Зі словом Шевченка

Безсмертне слово Шевченка… Слово генія, який вдихнув життя в українську націю, який зі знедоленого люду створив великий український народ. Слово суворе і ніжне, гримуче і тихе, з любов’ю до кріпаків і з ненавистю до гнобителів…

Читати далі

У дружньому колі

Прекрасна наша земля кожної пори року. Відчиняємо віконце у чудовий світ природи і бачимо красу чарівної пори року – зими. Навкруги казкові шати. Білі метелики кружляють у повітрі. Зимова пора сповнена радощів. Вийшли у двір учні 2 класу. А сніг падав  їм на ніс, залітав до рота, сідав на усмішки…

Читати далі

“Веселкові барви”

Мистецтво все сміливіше та впевненіше займає важливе місце в житті дітей. Прекрасне навколо нас – добрий помічник у процесі виховання дитини. Твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва сприяють у пізнанні життя людини і природи, розвивають не тільки зорове сприйняття, але і фантазію.

Читати далі

Оберіг наших душ

Лялька-мотанка здавна була оберегом в українській родині. Кожна матір робила для своєї дитини ляльку, щоб та гралась, і кожна дівчинка повинна була вміти робити цей оберіг.

Читати далі

Обласна олімпіада з хімії – 2017-2018 н.р.

Цьогоріч честь нашого закладу у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії , яка проходила у два етапи 17 та 24 січня 2018 року, захищали три учениці: Кедич Софія, Бик Ірина та Тарасюк Юлія, які і стали її призерами.

Бик Ірина, учениця 11 класу Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце

Кедич Софія, учениця 11 класу Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ місце

Тарасюк Юлія, учениця 10 класу Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце

Читати далі
1 2