З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги, батьки та учні школи!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю й теплом, домівки повняться добром, радістю і Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Бажаємо, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії!

Читати далі

Конкурс новорічних учнівських стіннівок 

У нашій школі вже стало традицією проводити конкурс учнівських стіннівок. Напередодні новорічних та різдвяних свят ми організували конкурс газет, у яких школярі привітали усіх з наступаючим 2018 роком, з Різдвом Христовим. Дуже тішить те, що участь взяли всі учні  школи. Тепер і ви маєте можливість переглянути ці роботи.

Читати далі

Районна олімпіада з математики

Вітаємо учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики 2017/2018 навчального року.

Гарасимяк Лідія, учениця 10 класу – ІІІ місце

Стрижеус Зоряна, учениця 8 класу – ІІІ місце

Вчитель: Ярощук Любов Миколаївна

Читати далі

Районна олімпіада з економіки

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки 2017/2018 навчального року

Бик Ірина, учениця 11 класу – ІІІ місце

Вчитель: Зарубко Володимир Павлович

Читати далі

Районна олімпіада з біології

Вітаємо учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2017/2018 навчального року.

Кизицький Віталій, учень 10 класу – ІІ місце

Кедич Софія, учениця 11 класу – ІІ місце

Вчитель: Дзвінчук Марія Василівна

Читати далі

Оберіг для солдата

Із давніх-давен в Україні, проводжаючи хлопця до війська, кожна мати, сестра, наречена давала йому в дорогу оберіг, що мав захистити його у скрутну хвилину.

Ніхто і не думав що дана традиція набуде значення і в наші часи…Але це правда і ми знову випроводжаємо наших солдатів захищати Батьківщину, і кожен із нас може зробити свій вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої Держави.

Читати далі

Районна олімпіада з правознавства

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства 2017/2018 навчального року.

Гарасимяк Лідія, учениця 10 класу – ІІ місце

Вчитель: Яцюра Ігор Олександрович

Читати далі

Шкільна президентська республіка “ТЕМП”

Школа – це простір життя дитини; тут вона не готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність навчального закладу відбувається так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя.

Читати далі
1 2 3