Науково-практична конференція «Моя Батьківщина – Україна»

Учні школи були учасниками  І туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської  краєзнавчої експедиції учнівської молоді  «Моя Батьківщина – Україна».

Читати далі

Похід у драмтеатр

Учні 8, 10 – 11 класів та вчителі школи  відвідали виставу, створеної за мотивами роману волинського письменника Володимира Лиса «Століття Якова», яка відбулася 26 листопада у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка.

Читати далі

Районна олімпіада з історії

Вітаємо учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2017/2018 навчального року.

Бик Ірина, учениця 11 класу – ІІ місце

Гарасимяк Лідія, учениця 10класу – ІІІ місце

Вчитель: Яцюра Ігор Олександрович

Читати далі

Районна олімпіада з екології

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології  2017/2018 навчального року.

Кедич Софія, учениця 11 класу – ІІ місце

Вчитель: Дзвінчук Марія Василівна

Читати далі

Районна олімпіада з української мови та літератури

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2017/2018 навчального року.

Герасимяк Лідія, учениця 10 класу – ІІ місце

Вчитель: Сидорчук Микола Васильович

Читати далі

Підготовка учнів до ЗНО

У одинадцятикласників  відповідальна пора – підготовка до складання ЗНО та успішного завершення школи . Дирекція школи, класний керівник, вчителі-предметники стараються  допомогти учням в організації підготовки до складання ЗНО.

Читати далі

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

09  листопада 2017 року в Городищенській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся теоретико-практичний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Зміни в освіті як фактор оновлення змісту і форм методичної роботи». У роботі взяли участь завідувач методичного кабінету відділу освіти Луцької райдержадміністрації Оксана Йосипівна Врублевська, заступники директорів навчальних закладів району.

Читати далі

Районна олімпіада з польської мови

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови 2017/2018 навчального року.

Ковальчук Уляна, учениця 8 класу – ІІІ місце

Вчитель: Бакош Галина Сергіївна

Читати далі

Районна олімпіада з географії

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 2017/2018 навчального року.

Герасимяк Лідія, учениця 10 класу – І місце

Вчитель: Дзвінчук Марія Василівна

Читати далі
1 2