Техніка безпеки на літніх канікулах

1. Правила дорожнього руху:
ходити тільки по правiй сторонi тротуару;
дорогу переходити не поспiшаючи;
не можна переходити дорогу навскіс;
переходячи дорогу слiд подивитися налiво, дiйшовши до середини зупинитися i подивитися направо;
якщо не встигли перейти вулицю i рух транспорту почався, слiд зупинитися на серединi вулицi i зачекати, поки рух припиниться;
якщо немає тротуарiв, слiд триматися лiвого боку дороги, тобто йти назустріч транспорту, що рухається.
2. Правила електробезпеки …

Читати далі

ПАМ’ЯТКА НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ

Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду під час канікул! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі. Закликаємо вас та ваших дітей завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

Без сім’ї немає щастя на Землі

Напередодні 15 травня – Міжнародного Дня сім’ї, у 5 класі нашої школи було проведено родинне свято. У цей день зібралася вся дружня класна родина: учні, їх мами й тати , молодші брати й сестри, бабусі й дідусі. Підготували виховний захід самі п’ятикласники на чолі із класним керівником Бакош Галиною Сергіївною.

Читати далі

Зустріч випускників ювілейних років!

Городищенська школа має славні традиції, серед яких – щорічні зустрічі випускників ювілейних років. Зустріч випускників – свято особливе, яке трепетним мерехтінням спогадів бентежить серце, чарує душу, навіваючи згадку про світлі шкільні роки. 07 травня 2017 року позліталися до рідної школи колишні учні, щоб поспілкуватися, згадати, порівняти, порадіти та посумувати, зустрітися із незабутнім дитинством та юністю.

Читати далі

Захоплююча подорож до Почаївської Лаври

Чудову і захоплюючу екскурсію 4 травня здійснили учні 2-8 класів. Незабутні враження залишилися в наших серцях від подорожі до Почаївської Лаври, до Монастирського кладовища, до Свято-Духовницького монастиря, до Джерела Св. Праведної Анни.

Читати далі