Безпека у житті – життя у безпеці!

28 квітня 2017 року відбувся районний Фестиваль Дружин юних пожежних. У запеклій боротьбі між шістьма командами перемогу – ІІІ місце –  у Фестивалі здобула і наша  команда «Екстрім» Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Читати далі

Тиждень хімії у школі

з 10 квітня по 15 квітня 2017 року проходив Тиждень хімії  під девізом «Хімія і життя».

Протягом тижня учні з захопленням приймали участь у різноманітних заходах згідно планом тижня

Читати далі

Поповнюється спортивна скарбниця слави!

07 квітня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Забороль відбудуться змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів загальноосвітніх шкіл району. Наш заклад посів друге загальнокомандне місце. А такі учні як: Смічик Владислав та Неведюк Тарас зайняли призові місця.

Читати далі

Ми знову перші у спорті!

28 березня 2017 року на базі районної дитячо-юнацької спортивної школи Луцького району відбулися змагання з настільного тенісу та із шашок серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня та. Ігри проводяться згідно діючих правил гри в настільний теніс. Змагалися за перемогу юнакі та дівчата в одиночному розряді.

Читати далі

Майбутнє творять школярі!

З приходом весни додалося клопотів не тільки професійним лісівникам, а також їх юним помічникам – членам учнівських лісництв. Городищенське шкільне лісництво створило вже в 2017 році близько 6 га новолісся поблизу рідного села, в лісі сіл Радомишль та Лаврів.

Читати далі