Бал Попелюшок

“Бал Попелюшок” відбувся нещодавно у 3 класі за присутності вчителів, батьків, учнів школи. У ролі Попелюшок були дівчатка-третьокласниці, а обов’язки принців виконували хлопчики з цього ж класу. Передусім Попелюшки-учасниці мали добре знати зміст знаменитої казки Шарля Перро, підготувати святкові плаття, продумати власне представлення.

Читати далі

«Дитинства веселковий світ»

24 лютого у приміщенні будинку культури відбувся творчий звіт художньої самодіяльності «Дитинства веселковий світ» нашої школи. Учні свої таланти представляли у багатьох номінаціях. Вели захід незмінні шкільні ведучі Бакош Галина Сергїївна та Смаль Андрій Володимирович .

Читати далі

Д О В І Д К А про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році

І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році проводилися відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України…

Читати далі

І етап учнівських олімпіад з базових дисциплін в початкових класах у 2016-2017 н.р.

З 30 січня по 20 лютого 2017 року в нашій школі було проведено І етап учнівських олімпіад з базових дисциплін: української мови, математики, природознавства. Всього у І етапі олімпіад взяли участь 46 учнів.

Читати далі

«Виконуємо домашні завдання»

      «Виконуємо домашні завдання» (або «Як допомогти дитині стати уважною»).

Такою була тема батьківських зборів у 5 класі, метою яких було:

  • з’ясування уявлення батьків про організацію навчальної роботи дітей вдома;
  • ознайомлення батьків із гігієнічними вимогами до підготовки та виконання домашніх завдань;
  • надання рекомендацій батькам щодо того, як формувати у дітей навички самоконтролю, вміння працювати самостійно.
  • Читати далі

“Любов придумана не нами!”

14 лютого наші учні школи взяли участь у міжшкільному КВК на тему: “Любов придумана не нами!”на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Лаврів.

Зустрічалося 6 команд із шкіл району:

Увага! 5 квітня 2017 року відбудеться Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс “Левеня”

Дорогі учні!!!
Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати…

Читати далі

Відкритий урок на тему “Fruit and vegetables”

За планом роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів нашої школи відбувся відкритий урок з англійської мови (3 кл., вчитель: Бакош Галина Сергіївна). Темою уроку були “Fruit and vegetables”. Діти закріпили раніше вивчені лексичні одиниці та граматичні структури за допомогою комп’ютерної презентації.

Читати далі
1 2