Екскурсія до м. Києва

Ми, учні та вчителі Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дуже любимо подорожувати. І, звичайно ж, мріяли відвідати славетне та старе місто – герой, столицю нашої Батьківщини – Київ. І наша мрія збулася на свято Миколая, настав довгоочікуваний день 19 грудня, коли ми сіли в потяг Ковель – Київ.

Читати далі

Районна олімпіада з біології

Вітаємо учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2016/2017 навчального року.

 Кизицький Віталій, учень 9 класу – ІІ місце

Кедич Софія, учениця 10 класу – ІІ місце

Вчитель: Дзвінчук Марія Василівна

Читати далі

Районна олімпіада з правознавства

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства 2016/2017 навчального року.

Гарасимяк Лідія, учениця 9 класу – ІІІ місце

Вчитель: Яцюра Ігор Олександрович

Читати далі

Святий Миколай у Городищенській ЗОШ

Славили Святого Миколая у Городищенській ЗОШ І – ІІІ ст. вихованці групи продовженого дня зі своїм вихователем Ковальчук О. В. у театралізованому виховному заході «Йде до нас Миколай».

Читати далі

Районна олімпіада з фізики

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 2016/2017 навчального року.

Гарасимяк Лідія, учениця 9 класу – ІІІ місце

Вчитель: Ярощук Любов Миколаївна

Читати далі

Тиждень закриття Року англійської мови

Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, знання якої є запорукою успіху в сучасному світі, в нашій школі було проведено заходи з нагоди закриття Року англійської мови в Україні.

Читати далі

Інтелектуальне шоу «Що? Де? Коли?»

Іноземні мови – в об’єктиві освітніх реформ, особливо англійська. Про неї говорять, пишуть і згадують на всіх рівнях. Мова – політичний, економічний, освітній і культурний інструмент. Вона – міст, який єднає людей, дає можливість співіснування і взаєморозуміння. «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина» (Й. Гете).

Читати далі

Районна олімпіада з української мови та літератури

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2016/2017 навчального року.

Тарасюк Юлія, учениця 9 класу – ІІ місце

Вчитель: Сидорчук Микола Васильович

Читати далі
1 2