Районна олімпіада з інформаційних технологій

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2016/2017 навчального року.

Кедич Софія, учениця 10 класу – ІІІ місце

Вчитель: Зарубко Володимир Павлович

Читати далі

Свято писемності та мови

Завжди особлива дата у календарі – 9 листопада – День української писемності та мови. Адже мова – це не тільки засіб спілкування, це щось значно більше, те, без чого не уявити життя народу, життя кожного з нас як громадянина, як представника своєї нації.

Читати далі

Правовий будиночок для Дюймовочки

Щотретьої середи кожного місяця у нашій школі відбуваються заходи дня правових знань. Цього разу до учнів третього класу завітала шкільний бібліотекар Марія Олександрівна Кравчук, разом о якою ми провели виховну годину «Будуємо правовий будинок для Дюймовочки» (за змістом казки Г. К. Андерсена).

Читати далі

Вивчення мотивації і ставлення до навчальних предметів

21.11. 2016 року у Городищенській ЗОШ I-III відбулася зустріч з батьками семикласників у вигляді круглого столу. Метою батьківських зборів було підвищення педагогічної культури батьків з питань допомоги дитині в навчанні, інформування батьків про причини зниження успішності та пізнавального інтересу школярів, визначення рівня уваги, яку батьки приділяють своїй дитині, вироблення спільних шляхів підходу до вирішення «складних ситуацій».

Читати далі

І знову осінь завітала у гості…

12 жовтня в нашій школі відбулося вшанування Осені. Для молодших класів усе розпочалося з свята «Вклоняюся осене, тобі!», на святі учні співали пісні, розповідали вірші та приказки про осінь. Продовженням свята стала виставка аплікацій з природнього матеріалу «Наше дитинство», кожен клас підготував не лише композицію, а й захист цих композицій, та представили на виставку цікавинки «Чудо природи»

Читати далі

Районна олімпіада з географії

Вітаємо ученицю Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 2016/2017 навчального року.

Герасимяк Лідія, учениця 9 класу – ІІ місце

Вчитель: Дзвінчук Марія Василівна

Читати далі

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Читати далі

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

“Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів”- саме під таким гаслом проходив цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек організований з 01.10.2016 по 31.10.2016 року.

Читати далі